Anonym bruker Skrevet 10. oktober 2007 #1 Skrevet 10. oktober 2007 Noen som vet hvor man kan ta det privat? Og hva er prisen? Syns jeg har hatt så mye symptomer til nå, men føler at de har avtatt veldig i dag. Får helt angst her og vurderer å få tatt en ul. Er det forresten noen som vet om faktasider på nettet hvor det står om symptomer som kommer og går og hva som er vanlig?
Gjest Skrevet 10. oktober 2007 #2 Skrevet 10. oktober 2007 Det ligger symptomer og slikt på liste her inne og på Bligravid vanligvis:) Tror StJoseps Hospital i Drammen kan bistå deg med UL, men er ikke sikker på prisen. Vil tro at noen gynekologer også kan det. Nina i gamle Trimmenbygget er veldig flink og hyggelig. Ligger ved Sentrum Legekontor... Lykke til!
Gjest Skrevet 10. oktober 2007 #3 Skrevet 10. oktober 2007 Dr John Høye er gynekolog, fødselslege og spesialist i kvinnesykdommer...jeg gikk hos han da jeg var gravid med dattern min....han tar både utvending og innvendig ultralyd....han holder til i Trimmen bygget. Han er utrolig dyktig og har mange års erfaring. Har du henvisning fra fastlege koster det rundt 300-400 kr....ellers vet jeg ikke...men du kan jo ringe og spørre da. Lykke til
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå