Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

så har jeg atter en gang stått opp igjen pga rastløse bein.. klokka er halv 5 på morningen, og jeg skulle mye heller ønske jeg kunne sove godt inntill samboern ja.... :( er så irriterende og bare ligge der og sparke.. ikke er det noe godt å sitte i ro heller.. hva gjør man med sånnt egentlig? jormora mi sier bare: "ja det er vanlig det"... øøh.. greit nok at det er vanlig, men det er jo helt TORTUR.. :/

Videoannonse
Annonse
Skrevet

God morgen!

 

Jeg skjønner deg kjempegodt! Har ikke sovet mer enn to timer sammenhengende de siste to månedene. Er enig at det føles som tortur. Vil jo bare sove, men det eneste som hjelper er å bevege bena. Jeg er oppe og vandrer strort sett hele natten. Har prøvd "alt". Nå har jeg begynt å ta magnesium. Har fått anbefalt det av mange. Foreløpig hjelper det ikke så veldig for meg, men kanskje litt... Er verdt å prøve i alle fall. Ellers så leste jeg akkurat et innlegg lengre ned her om en salve som kjøpes på helsekostbutikken. Den skal jeg skaffe meg allerede i dag. Prøver hva som helst, er desperat!!!

 

Heldigvis ikke lenge til fødsel nå....

Skrevet

Jeg sover med støttestrømper og det hjelper en del, men jeg skal også kjøpe den kremen fra helsekost som det sto om her i går. Tror den het noe sånn som Revena? Slet med det samme i forrige svangerskap og det er helt jævlig..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...