2prinsesserogbim Skrevet 5. oktober 2007 #1 Skrevet 5. oktober 2007 fikk dere samme symptomer eller andre symptomer andre gangen??
~SnartMammaTilTre - 11.06.08~ Skrevet 6. oktober 2007 #2 Skrevet 6. oktober 2007 Jeg hadde mange av de samme symptomene, og noen forskjellige. Med Storebror hadde jeg stikkinger i underlivet og var ganske så kvalm, puppene vokste i størrelse, men var ikke ømme. Med Lillebror hadde jeg de samme stikkingene i underlivet, var mye mindre kvalm, puppene vokste mindre, men var kjempeømme.
Gjest Skrevet 7. oktober 2007 #3 Skrevet 7. oktober 2007 Jeg fikk andre symptomer andre gang, enn første. Første: Hovne pupper rundt tid for forventet mens, kvalme fra fosterets uke 5 og omtrent 5 uker fremover, kvalmepause i to uker, deretter to ukers kvalme til før det ble helt slutt. Ble en jente. Andre: Kvalm en uke etter unnfangelse og det holdt seg sånn i 5 1/2 mnd, mens hovne pupper kjente jeg ikke noe til. Ble en gutt.
Lillepizz Skrevet 8. oktober 2007 #4 Skrevet 8. oktober 2007 jeg har hatt samme symptomer med begge de to første. Kastet opp med nr 2, men var veldig kvalm med nr 1 å. Begge er jenter. Har samme symptomer nå også, og veldig jentefølelse, så det blir spennende å se hva om det blir en til:)
Lampe77 , en spire i magen Skrevet 8. oktober 2007 #5 Skrevet 8. oktober 2007 Jeg hadde ingen symptomer med den første, det ble en gutt.Med nr to var jeg kvalm, ikke helt i form det ble ei jente og hu siste var jeg veldig dårlig form hele svangerskapet hadde kansje ett opphold på 1-2 mnd jente der å... når lurer jeg på om det er noen i min mage, har de samme symtomene nå..har ikke tatt test da..
2prinsesserogbim Skrevet 8. oktober 2007 Forfatter #6 Skrevet 8. oktober 2007 testet dere like tidlig/seint positivt i forhold til forrige svangerskap... jeg hadde IKM torsdag, neg test fredag (ikke morgenurin)... hvor er den blitt av, jeg blir gal...
Lampe77 , en spire i magen Skrevet 8. oktober 2007 #7 Skrevet 8. oktober 2007 Med den første testet jeg noen dager etter, nr to samme dag og nr tre ca fem dager etter..
2prinsesserogbim Skrevet 9. oktober 2007 Forfatter #8 Skrevet 9. oktober 2007 takk for svar... jeg liker ikke dette at jeg nå er begynt å tro jeg er gravid, for jeg blir så utrolig skuffa viss jeg ikke er det... mensvondten min er nesten vekke... det er såååååååå frustrerende..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå