(((( 2 kids-gutt og jente)))) Skrevet 30. september 2007 #1 Skrevet 30. september 2007 Jeg selv er ganske så trøtt-må legge meg nedpå innimellom,kvalmen kommer og går..er uggen hele tiden!! :-)))
Anonym bruker Skrevet 30. september 2007 #2 Skrevet 30. september 2007 Hei og hå.. jeg er i uke 8.. er så innmariii kvalm.. har ikke vært plaget tidligere.. men i helga har jeg ligget strakt ut.. spydd å greier.. ikke gøy.. men er bedre i dag.. men ingenting av mat er noe særlig godt da.. må spise for å spise.... Håper så inderliiig at kvalmen bare er for en kooort periode..
manne80 Skrevet 30. september 2007 #3 Skrevet 30. september 2007 trøtt og uggen her også,har ikke spydd,men har vært småkvalm hele den siste uka,bortsett fra når jeg nettopp har spist..= må spise ofte. Ellers er jeg litt svimmel også innimellom,og litt ømme bryster. Det med kvalmen gjør det litt vanskelig på jobb..klarer jo ikke å tenke på annet enn at jeg er kvalm,så vanskelig å skjule det nå altså.
3-prinser Skrevet 30. september 2007 #4 Skrevet 30. september 2007 Har det akkurat som deg, "pippi m/spire". Har problemer med å komme meg gjennom dagen. Spiren tar all energien min. Håper det bedrer seg etterhvert.
(((( 2 kids-gutt og jente)))) Skrevet 30. september 2007 Forfatter #5 Skrevet 30. september 2007 For noen HERLIGE uker vi er inni nå da jenter:-))) Vi må bare fokusere på hvor heldige vi er som har en pitteliten spire i magen våres:-))
Solskinnsbolla & solstrålene Skrevet 30. september 2007 #6 Skrevet 30. september 2007 Pippi: Var det deg jeg prata med forrige dagen som skulle teste en gang til, som hadde fått svak positiv? I så fall, gratulerer! Symptomene her er trøtt, sliten og kvalm, og ømme bryster litt inni mellom. Vi får bare trøste oss med at det som regel blir bedre! Sist var jeg konstant kvalm de 12 første ukene, men da jeg passerte 12 uker, var det akkurat som om det ble trykket på en bryter. Kvalmen ble helt borte! Håper det skjer nå også.
(((( 2 kids-gutt og jente)))) Skrevet 30. september 2007 Forfatter #7 Skrevet 30. september 2007 Det var ikke meg du pratet med her om dagen.... :-))
Solskinnsbolla & solstrålene Skrevet 30. september 2007 #8 Skrevet 30. september 2007 Nei, så det nå... hihi )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå