Gjest Skrevet 30. september 2007 #1 Skrevet 30. september 2007 Sniker meg inn fra bim. Lurer på å kjøpe tummytub da vi har et lite bad, men er veldig usikker. Lurer derfor på om noen har noen erfaringer å dele med meg? Både positive og negative Håper på svar
tvilling73, 05/07 Skrevet 30. september 2007 #2 Skrevet 30. september 2007 Mitt svar blir stortsett negativt.. vi kjøpte den, men uten krakken som en kan kjøpe med som tilleggsutstyr.. Da hadde den kanskje blitt mer brukt, men syns rett og slett ikke bøtta var noe særlig. Hadde den med på tur ett par ganger. Har dere badekar? Vi har også dårlig plass og kjøpte brevi bagnotime stellebord: http://generator.firmanett.no/(aoh4ejzv1xc2udu51pbmre55)/generator.aspx?PID=183667&M=0 Det blå badekaret tok vi av når hun kunne sitte i en sånn rund dings i badekaret, ca 7 mnd. Og syns det er kjempegreit med å ha henne mot meg i forhold til langs med liksom. Smakssak og vane helt sikkert.
Mia-Lill kom 28.juli Skrevet 3. oktober 2007 #3 Skrevet 3. oktober 2007 Hei! Jeg har helt motsatt svar enn den over her. Jeg har bare positive erfaringer med Tummytub og jeg har kun bøtta og ikke stativ. Har brukt det til mine tre barn som har stortrivdes oppi bøtta. Vi har liten plass, men jeg valgte Tummytub fordi det minner barnet om følelsen av å ligge i livmoren og det har hjulpet når de har hatt magevondt. Kjempefornøyd!
*Kari* Skrevet 6. oktober 2007 #4 Skrevet 6. oktober 2007 Hei, me har svært gode erfaringar med TummyTub. Kjøpte denne grunna eit lite baderom, og har brukt den til dottera vår var langt over to år. Trangt, men "koselig" (som er det ho kallar det meste ho likar no for tida) No er ho blitt over tre år, me har flytta men har framleis lite bad. Ho pleier å dusje, eller bade når me er hos besteforeldre med badekar. TummyTub'en bruker eg midlertidig til å frakte nyvaska kle opp og ned frå tørkeloftet; og det vekk alltid gjensynsglede frå hennar side å sjå bøtta!
Mild, Marcus & Mille Skrevet 9. oktober 2007 #5 Skrevet 9. oktober 2007 slenger meg på mia-lill min 3 mnd gamle sønn eeelsker å bade i den! har heller ikke stativ..
selma07 og engel Skrevet 9. oktober 2007 #6 Skrevet 9. oktober 2007 Tummytub er det lureste jeg har kjøpt til Selma:-) Hun elsker å bade i den! Har ikke stativ. Kjøpte den da hun var ca 3 mnd, og badeopplevelsen ble helt tydelig en annen for henne! Avslappet, rolig, go lyder og smil!! Idag er hun 8 mnd, og koser seg fortsatt i tuben!! plasker og spruter og er kjempeglad hver gang hun skal oppi!! Anbefales på det sterkeste!!!
corleone Skrevet 9. oktober 2007 #7 Skrevet 9. oktober 2007 Min er nå snart 10 mnd. og en kraftig jente. Bader i Tuben enda. Kjempegod erfaring, er også uten krakken.
mussefrk Skrevet 20. desember 2007 #8 Skrevet 20. desember 2007 Jenta mi liker også tummy tub'en sin godt. Hun er 10 uker. Men vi bruker også badekaret i stellekomoden da, bytter litt på. Trives godt begge plassene.
GuriMalla - ♀♂♂ Skrevet 21. desember 2007 #9 Skrevet 21. desember 2007 Vi kjøpte til datteren vår da hun var nyfødt men det ble ingen suksess. Hun hatet å være i den og illskrek hele tiden. Til slutt kjøpte vi en stor badebalje i stedet og da var alt bare fryd og gammen. Men den står i boden så den skal prøves på nestemann også!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå