tone.m Skrevet 29. september 2007 #1 Skrevet 29. september 2007 Håper noen kan gi meg et svar: Har fått brystbetennelse som nå heldigvis er på retur. Har imidlertid fått et hvitt belegg på brystvorten på den betente puppen. Hva er dette? Har det sammenheng med betennelsen? Blir det borte av seg selv, eller må jeg gjøre noe for at det skal bli borte? Bruker for øvrig ullfett på vortene nå, da de har vært svært såre og ømme.
*mamma'n til*erlend+andrea Skrevet 29. september 2007 #2 Skrevet 29. september 2007 er ikke trøske da? har babyen det i munnen også?
tone.m Skrevet 30. september 2007 Forfatter #3 Skrevet 30. september 2007 Nei, tror ikke det, men skal sjekke det opp. Ellers ser jeg nå at det etter en natt med lufttørk ikke er hvitt men gult og grønt.... Hva kan det være???
♥Tuppa, Noah ;( Lillebror ♥ Skrevet 30. september 2007 #4 Skrevet 30. september 2007 Starten på en betennelse??Babyen min har trøske i munnen og jeg ble hvit.
Labbetøs Skrevet 30. september 2007 #5 Skrevet 30. september 2007 Oi. Her ser jeg en obs obs. Dette høres ut som en melkeblemme. Er det som en hvit plugg på tuppen av brystvorta, dær kanalåpningene er liksom? Jeg ar desverre ikke så mye tid nå, men les mer om slike plugger eller melkeblemmer som vi ofte kaller dem her. Ver obs på om det kan bli tette melkekanaler /harde felter på brystet av det. Kan fort bli ny runde med brystbetennelse da. http://ammehjelpen.no/asp/default.asp?ID=61
Labbetøs Skrevet 30. september 2007 #6 Skrevet 30. september 2007 Jeg har foresten skrevet litt om tiltak her. http://www.dinbaby.com/forum/thread/10517683
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå