Nanna:-D Skrevet 28. september 2007 #2 Skrevet 28. september 2007 Nå må du ta dette med en klype salt, men vis jeg husker riktig, så er det ektrem svangerskapskvalme.
Anonym bruker Skrevet 29. september 2007 #3 Skrevet 29. september 2007 Det er ekstrem svangerskapskvalme. hadde det med førstemann, jeg kastet opp alt jeg fikk i meg i flere uker, tilsutt havnet jeg på sykhuset for å få i meg veske. Gikk vel også ned nesten 10 kilo i den perioden.
mammaimai:) Skrevet 29. september 2007 #4 Skrevet 29. september 2007 kraftisvangerskapskvalme, har ei vennine som va plaga med det å det kan ikke vært selig godt. ho gikk ne kjempemasse den første tiden sia ho spydde og ikke holdt på maten i det hele tatt
MamaL Skrevet 4. oktober 2007 #5 Skrevet 4. oktober 2007 kraftig svangerskapskvalme varer ofte ut nesten hele svangerskapet, og man kaster opp så mye at lukkemuskelen mellom magesekk og spiserør kan bli skadet. huff. håper virkelig ingen her inne får det konstatert!
isa3 Skrevet 4. oktober 2007 #6 Skrevet 4. oktober 2007 jeg hadde det i første svangerskapet mitt.konstant oppkast,kvalme, svimmel.grusomt og jeg hadde det til måned 7. heldigvis er jeg denne gangen ikke så plaget av oppkast,men kvalmen er der.håper det bli ikke verre enn det. er 6+5 nå så det kan jo fremdeles kommer. noen som har opplevt samme???
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå