Gå til innhold

Informer meg: Hva er blåtur? U/T


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Skrevet

Tur ut i det blå. Feks en firmatur, der KUN komiteen vet hvor dere skal dra. Veldig spennende og artig. Har vært på 2 sånne blåturer med jobben og det var kjempearti begge gangne. En ettermiddag/kveldstur, og en overnattingstur.

Dere får bare beskjed om ka som må pakkes/tas med og hvilke klær dere bør ta på/med. Evt annet utstyr, så er det bare å mør opp på avtalt sted og bli med.

Skrevet

"Blåtur" er en tur som man ikke vet hvor ender før man er fremme. (de som arangere vet selvsagt) får bare beskjed om oppmøte, kl.slett og hva man event. må ta med.

 

Skrevet

Men nå har vi jo så godt tak på hva det er, M1G, ikke ødelegg moroa - tenk om det er helt uten brannmenn, fosjempel?

Skrevet

Vi pleier å ha blåtur med jobben en gang i året. Da reiser vi på tur, og kun festkomiteen vet hvor vi skal. Vi reiser med buss, og har endt opp maange rare plasser. Ofte er det med rebus.....kjempegøy og spennende:-)

Skrevet

De jeg har vært på består av overraskelser. Gokartkjøring, hinderløyper, konkurranser osv. Gjerne sammen med kollegaer og gjerne med noe alkohol med i bilde. Kan være artig, egentlig.

Annonse

Skrevet

Takk for svar alle sammen:o)

 

Jeg så for meg en gåtur i Blåfjell eller en tur i brannbil - helst med kjekk brannmann uten T- skjorte.....

 

Luten:

 

Jeg tror vi velger vår versjon av blåtur. Mye mer spennende a gitt.

 

For dere som vil se vår versjon, Look to Kranglepage!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...