MamaMia76 Skrevet 28. september 2007 #1 Skrevet 28. september 2007 Hei jenter, og takk for sist! Da arrangerer jeg et formiddagstreff neste fredag for de som har mulighet til det. Er litt åpen for forslag til hvor vi skal gå, men tror det er mange fine muligheter. Det er kanskje greit med en løype som ikke er altfor bratt for oss som er tungpustet. Kanskje noen som skal ha med seg en liten en i barnevogn også? Jeg har bil og kan evt. plukke opp de som trenger skyss til startpunkt. Skal høre litt med noen kjentfolk om hvor det er fint å gå. Til de av dere som var interessert i turer utenom treff også (zuri og Åse?), så er det fint om dere svarer her også, slik at vi kan utveksle nummer. Får visst bare link til profilen på de nyeste innleggene. Eller så kan dere jo selvsagt skrive en personlig melding til meg da, så tar jeg kontakt : ) God helg!
TobiasFeb08+JulieOkt12 Skrevet 28. september 2007 #2 Skrevet 28. september 2007 Heisann! Jeg blir gjerne med neste fredag. Begynner på jobb i Oslo kl 14, så fint om vi evt kan ta det litt tidlig. Kl elleve for eksempel? Hvis det blir for tidlig tar jeg gjerne en tur en annen dag og, jeg. Hva med å møtes på Spiralen? Der er det flatt og fint innover:-) Og koselig å ta en brus etterpå.... Nummeret mitt er forøvrig 40228589, og det var Åse Marit :-)
M*A*S*H* Skrevet 28. september 2007 #3 Skrevet 28. september 2007 Vi kan sikkert endre til 11 - det passer meg hvertfall. Jeg starter gjerne på spiraltoppen - det var ei eller to som lurte på en barnevognvennlig rute og det finnes flotte gruslagte turløyper der oppe. Også har de kafe der for en matknert etterpå. Evt ta med seg termos/matpakke hvis fint vær. Jeg tenkte å ta med ei lita bikkje i bånd - håper det er ok.
RagnaRettpå Skrevet 28. september 2007 #4 Skrevet 28. september 2007 Det høres ut som en bra plan. Og ScoobyDoo, bare hyggelig med hund, for min del!
RagnaRettpå Skrevet 28. september 2007 #5 Skrevet 28. september 2007 VilHaBolle, se i postkassen din!
M*A*S*H* Skrevet 28. september 2007 #6 Skrevet 28. september 2007 VilHaBolle har internettrøbbel - men svarer sikkert etterhvert:-)
Gjest Skrevet 29. september 2007 #7 Skrevet 29. september 2007 Hei! Jeg vil gjerne være med på og rusle en liten tur - er ganske høygravid men er i fin form og elsker og gå turer . Har ikke førerkort så fint om jeg kan sitte på med noen dit vi skal :-)) Puster som en val - men regner ikke med at det skal være et marraton eller ... hehe =)
MamaMia76 Skrevet 29. september 2007 Forfatter #8 Skrevet 29. september 2007 Hei! Jeg har som ScoobyDoo sier trøbbel med Pc'en, så jeg er litt fra og til. 11 passer kjempefint for meg også. Så da sier vi det. Endrer tiden jeg. Hvor holder du til da Løvinne? : )
Gjest Skrevet 29. september 2007 #9 Skrevet 29. september 2007 Jeg bor på Åssiden i Betzy ... om du hvet hvor det er ?? kjører inn Vårveien =) Men jeg kan jo møte dere i byen..ta bussen eller noe.. kan vi alle sammen møtes på torget eller noe da??
Gjest Skrevet 29. september 2007 #10 Skrevet 29. september 2007 hva med Elveparken - regner med at flere en meg trenger en do i nærheten ???
3lisab3th Skrevet 29. september 2007 #11 Skrevet 29. september 2007 Jeg blir gjerne med på en tur i marka. Har også en liten vofs som villig blir med! Kan kjøre jeg også hvis noen trenger skyss =)
*Little Miss Sunshine* Skrevet 1. oktober 2007 #12 Skrevet 1. oktober 2007 Blir ogsaa gjerne med, med barnevogn og liten gutt
M*A*S*H* Skrevet 1. oktober 2007 #13 Skrevet 1. oktober 2007 Håper våre to firbeinte finner tonen:-) Kanskje vi skulle avtale å møte på Esso nedenfor Sykehuset Buskerud - for der er det busstopp rett ved. Også kan vi med bil ta med de uten? Jeg har bikkjeburet baki så jeg har ikke plass til vogn, men har 4 ledige plasser for kule mager.
MamaMia76 Skrevet 2. oktober 2007 Forfatter #14 Skrevet 2. oktober 2007 Det høres ut som et godt forslag ScoobyDoo. Kan vi ikke møtes der litt før 11 da? Jeg kjører også og har plass til flere som evt. vil sitte på. Vet ikke hvor den Esso'n er ennå, men det finner jeg nok ut av : )
*Little Miss Sunshine* Skrevet 2. oktober 2007 #15 Skrevet 2. oktober 2007 Hei, Kjoerer ogsaa selv, og har plass til at noen kan sitte paa, men kan hende jeg maa dra hjem tidlig hvis lillegutt ikke syntes om aa gaa tur mer. Og saa ved jeg hverken hvor spiralen eller esso er, men skal finde ud av det innen fredag
M*A*S*H* Skrevet 2. oktober 2007 #16 Skrevet 2. oktober 2007 Esso ligger rett nedenfor sykehuset - i krysset Dronninggata - Haugesgate. Vi kan møtes der rett før 11, f.eks kl 1045. For de tissetrengte - det er toaletter på Spiraltoppen også + kafe:-) Spiraltoppen er "berget" bak sykehuset, men innvendig tunnel opp til en kafe og masse fine turløyper. Husk småpenger til bompenger - mener det er 20,- eller 15,- det koster - dere som kjører. (jeg har abonnement)
Gjest Skrevet 3. oktober 2007 #17 Skrevet 3. oktober 2007 melder avbud jeg ...blir for slitsomt og gå på langtur nå som det nærmer seg .. .. men kos dere ... =)
M*A*S*H* Skrevet 3. oktober 2007 #18 Skrevet 3. oktober 2007 Trodde ikke vi skulle gå langt? Det er en runde jeg tenkte på som er ca 1.5 km - flatt terreng for det meste. Eller vi kunne bare gå rundt friluftsmuseet - det er ca 1 km. Og legge inn pauser med termos underveis? Det er ikke lengden på turen som teller - men mengden kos:-)
Jorunn79 m/ jente i magen Skrevet 4. oktober 2007 #19 Skrevet 4. oktober 2007 I fare for å dra alle gravide over en kam.... så kan 1,5 km flatt terreng være uoverkommelig når en er i uke 37.... Er selv i uke 36 og synes at en tur til postkassen er kjempe slit
Gjest Skrevet 4. oktober 2007 #20 Skrevet 4. oktober 2007 Ja er enig med deg der GucciBABY... Dere andre kommer til og merke det når dere selv kommer dit vi er nå ;-) Men ha en god tur :-))
M*A*S*H* Skrevet 4. oktober 2007 #21 Skrevet 4. oktober 2007 Jeg skjønner vi har noe å se fram til? hehe. Ta vare på dere, dere høygravide. Så kan dere sitte der på treffene framover med nydelige små nurk og le av oss som da er tungpustne:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå