Gå til innhold

Bekkenlåsning og nytt svangerskap - som på skravlesiden


Mummimamma:-)

Anbefalte innlegg

Jeg hadde kraftig bekkenlåsning i forrige svangerskap, og denne har ikke gitt seg fremdeles, etter to år. Har fått kiropraktorbehandling og det hjelper, men kommer stadig tilbake. Fysioterapi har jeg også prøvd. Nå har vi tenkt å prøve på en til, men er litt redd for hvordan ryggen blir. Noen som har erfaring?

Fortsetter under...

Trøbbel med bekkenet har for min del vært en del av alle svangerskapene... jeg har nå (venter min 6.) så store smerter at jeg for det meste sitter eller ligger, har bare 3 uker igjen da, så jeg overlever det nok, hehe.

 

Men tror du kan gå ut i fra at problemene vil være en del av ditt neste svangerskap.. Det eneste du kan gjøre er å fortsette å behandle og forebygge, og håpe det holder problemene i sjakk.

Kiropraktor, basseng-trening og evnt varme bad hver kveld..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...