Histepist Skrevet 23. september 2007 #1 Skrevet 23. september 2007 Er i dag 17+4 og har såvidt fått en bitte liten kul. Det er nesten ingen som ser at jeg er gravid, mens jeg prøver å strutte magen ut så mye som mulig! kan fremdeles bruke de vanlige buksene mine.. Fler som nesten ikke har fått mage?
Theressse1 Skrevet 23. september 2007 #2 Skrevet 23. september 2007 Samme med meg for ca 2 uker siden. struttet ut med magen alt jeg kunne. hihi er nå 19+1 og magen er kommet og alle ser jeg er gravid =D på litt over to uker "spratt" magen ut. =P så den kommer nok snart på deg også tenker jeg. )
En, snart to :) Skrevet 24. september 2007 #3 Skrevet 24. september 2007 Jeg brukte de vanlige buksene mine til forrige uke, først den siste uka at jeg har begynt å få ordentlig mage. Er i uke 21 nå. Fikk faktisk den første " nei, er du gravid. Så skjønn mage.. " i dag. Gjett om jeg var stolt. ENDELIG!!!! Bare nyt at megen ikke har kommet enda, betyr bare at det blir lettere å få kiloene bort etter fødsel har jeg hørt.
heidi78 Skrevet 25. september 2007 #4 Skrevet 25. september 2007 Hei! Jeg er 19+2 nå, og for 2 uker siden kunne du nesten ikke se det på meg heller. Men, så "poppet" magen ut, og nå strutter det som bare det! Så, slapp av, den kommer :-)
klmw<3 Skrevet 26. september 2007 #5 Skrevet 26. september 2007 Samme som deg.. mine vanlige bukser ble til og med for store og gled ned.. samtidig med at vekten gikk ned... Så poff er magen her:) Føler meg kjempefin ! 21 uker fullgått i morgen Ikke mulig med vanlig bukse nå gitt!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå