Gå til innhold

HURRA! Ut fra de 5 folliklene jeg trodde jeg hadde ble det 7 egg i dag!!


Anbefalte innlegg

På tidligere scanninger har det vist 5 follikler på venstre side, mens de på høyre ikke utviklet seg. I dag var det mer enn 5 follikler på venstre side, og 2 egg var og å finne på høyre side!

 

Jeg hadde 7 egg, og det har jeg oplevd bare en gang før, ellers så er det 1-5 jeg har hatt! Vi har alltid fått 50% befruktning, så jeg regner med innsetting på søndag!!!! Jeg er totalt smiley i dag!

 

 

Fortsetter under...

Annonse

Så bra, Snoopi! Jeg hadde en lignende opplevelse på mandag. Trodde jeg bare hadde 5 follikler, men så mente klinikken at de hadde fått ut 10 egg. Det viste seg å bare være 8, men det er uansett mer enn jeg har produsert før, og en god del flere enn jeg forventet etter UL.

 

Dessuten brukte de ICSI denne gangen, så 7 av 8 ble befruktet - mens sist var det bare 2 av 6. Dermed fikk jeg et gullegg i magen og 2 på frys. Så kanskje hellet kommer til å forsatt være med oss denne gangen, Snoopi! Lykke til :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...