Gå til innhold

Ingen av mine egg ble befruktet :-(


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Hei kjære deg!

 

Ja jeg hvet hvordan du har det, har akkurat opplevet det. Hvis du leser på Overskriftene Lite egg? og Skulle vært ruger idag . Startet av Golliat så kan du se at det er ikke bare deg.

 

Jeg fikk beksjeden på mandag og datt hellllllt ned i kjelleren.. idag er jeg litt oppe igjen. Så gå inn og les der..

Føler veldig med deg..

Hjelper og være her inne og lese..mye støtte og få,

Da var det bare ikke de riktig eggene du fikk denne gangen,,

 

det er en mening med det,, tror jeg,

STOR KLEM GOLLIAT

 

Det er utrolig trist når sånt skjer, og lite som kan sies for å trøste på denne dagen.

Vil bare ønske deg mye bedre lykke neste gang, kanskje du skal kreve å få gjennomført mikroinjeksjon neste gang sånn at sjansen er større for befruktning?

 

God klem

 

 

Jeg gruer meg til morgen dagen, når vi skal til riksen. Lurer på hva de har å fortelle oss der.

 

Kanskje det er noe galt med mine eller min manns hormoner? Skulle ønske å sjekke hormonene hos begge var en del av utredningen før man setter i gang med ivf.

 

Håper vi ikke får enda dårlige nyheter i morgen enn det vi fikk i dag.

Jeg er så lei meg. Lurer på om lykken noen gang skal smile til meg også.

Annonse

Off, det var utrolig trist :(

Vi har fått beskjed at vi skal mest sannsynlig få halvparten IVF og andre halve ICSI pga sædkvaliteten er ikke veldig bra. Men de skulle visst avgjøre når dagen er der og de har fått sett på prøven da om den er bra eller ikke.

Synd de ikke gjorde det med dere da. Kanskje kunne fått noen befruktet, men som ei annen sier her, så kan det ha vært de gale eggene. Dessverre. Men dere får sikkert svar hos legen.

Håper virkelig det ordner seg for dere.

 

Klem

Kjære deg...

 

Vet akkurat hvordan du har det nå, dette skjedde oss for 2 uker siden, fikk ut 6 egg men ingen ble befruktet. Legen sa det kunne være helt t ilfeldig, for vi klarte å få befruktning på 1 forsøk, halvparten av egggene. Men neste gang skal vi prøve icsi.

 

Ikke mist håpet!!!!

 

Trøsteklem fra meg

Tusen takk for alle dere som kommer med gode ønsker. Det hjelper å få lykkeønskninger.

 

Vi hadde time hos legen idag, og ble enige om at vi skal forsøke icsi neste gang. Heldigvis var det ikke "noe galt" med eggene mine, men noen av eggene var ikke helt modne og resten ikke befruktet, så jeg ble veldig lettet.

 

Nå må vi vente 3 måneder før vi kan starte opp igjen, også kommer sikkert juleferien så kanskje vi kan begynne igjen i januar.

 

Dette var en dårlig start på prøverør. Jeg håper vi kan lykkes neste gang.

Klemmer til alle.

 

 

 

 

 

Det var jo godt at ikke det var noe galt med eggene da!

Lykke til med ICSI :) Krysse fingrene for at dere slipper mer ved det første etter det forsøket. At dere da 9 måneder senere sitter med det ønskede nurket i armene :)

 

Lykke til!!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...