nick_353161 Skrevet 20. september 2007 #1 Skrevet 20. september 2007 Hei. Jeg så en jente som ammet på kafe med et helt genialt ammesjal/forkle. Er det noen som vet hvor jeg kan få tak i dette? Helt fantastisk søtt mønster og sjalet hadde en slags bøyle som gjorde at hun hele tiden så barnet sitt. Jeg er ikke så glad i å sitte å vise brystet og synes ikke ammetoppene er effektive.
gladbaby Skrevet 20. september 2007 #2 Skrevet 20. september 2007 Har aldri verken sett eller hørt om ammesjal, jeg, men jeg har en bekjent som har sånn "bære-barn-sjal" eller hva det heter. Kanskje det er et slikt du har sett? Hun kjøpte det i en mammatøy-butikk.
*Gravida* 1. Januar 2008 Skrevet 4. oktober 2007 #3 Skrevet 4. oktober 2007 http://kvinneverden.no/svangerskap/bebe-au-lait.html Her finner du amme sjalet! :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå