Gå til innhold

Audi A4..en god familiebil?


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Trangt ja.. Vi har hatt A4 stasjonsvogn og har A6 stasjonsvogn og den skal byttes for å si det slik.. De er knøttsmå, og vi har bare 1 barn.. Med vogn, bakovervendt bilsete og litt baggasje er plassen borte på null komme niks.

Har hatt VW touran, BMW 525 stasjonsvogn også og disse er heller ikke noe å skryte av når det gjelder plass.

 

Vi er litt trege, men skal ha VW Sharan istedet eller annen bil i den str,klassen.. Da er det snakk om god plass :-)

Vi har a6 som familiebil og den er stor og god. Har ikke st.vogn da, men vanlig.. Masse plass i bagasjerom og baksete.. Må byttes ut snart, men det blir nok samme tyoe bil igjen.. ifølge gubben.. hehe.. Har ikke eid a4 selv, men har kjørt en et par ganger , og den var betraktelig mindre..

Eneste jeg vet om a4 og a6 er at du får lite penger igjen for de når de byttes inn, har visstnok svært dyre bildeler. Skulle jeg anbefalt en stasjonsvogn måtte det bli Honda accord sportline eller noe i den duren. Gedigent bagasjerom, godt baksete med god plass og kjempelekkert design!

Annonse

Det er drittrangt i baksetet ja, men om du har riktig bilsete går det fint (regner med du har bakovervendt sete, såklart ;-) ) God bagasjeplass, men liker A6 enda bedre, den er kjemperomslig inni... Det er også ofte mye tull med Audi, og dyyyyyre deler, så det er en bil som ikke er veldig billig i drift...

de helt nye a4 og a6 er store og gode. vi har nettopp kjøpt a6, 07 mod. fantastisk bil. skikkelig luksusbil med masse utstyr.eget klimaanlegg for baksetet. stor plass i både baksetet og bagasjerom. anbefaler den bilen på det varmeste. nå er dette turbodiesel. så den bruker bare 0.5l på milen

Hehe, jeg takler heller ikke svære, lange biler, så vi har en Citroen Berlingo vi, råkul bil, med annerledes, kult utseende, skyvedører, så trenger ikke en meter på hver side for å få ut ungen, og så er den kort og høy i stedet for laaaang, så en drøm å parkere!! God plass til to bakovervendte bilseter, både til gutten min på 3,5 år og jenta på 15 mnd :-D Anbefales, og så er den ekstremt billig i drift og god å kjøre, MEN, ikke en standard familiebil ;-)

Annonse

Hehe, Citroen er kjedelig bil ja, men bra! Og for oss er det viktigere med en god bil som får plass til det vi trenger enn en som ser kul ut, men er rådyr i drift og mer på verksted enn i bruk ;-) MEN - Volvo høres ut som et bra alternativ da synes jeg, men uansett ville jeg prøvekjørt dem, og ta med bilsetet deres for å prøve det i bilen, så vet du at det passer..! Prøv også å montere det litt lenger ute på setet enn dere har det nå, så du ser at det passer også om et par år :-)

januarprins, den a6'en vi har kjøpt nå er umulig å bulke når du skal parkere. audi parking system. kommer opp på skjermen hvor hindringene er i forhold til bilen. den registrerer t.om om mennesker går rundt bilen.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...