hanne med spire2 Skrevet 12. september 2007 #1 Skrevet 12. september 2007 Ble så glad da vi ble gravide. Men for fem dager siden begynte jeg å blø. Det var friskt på papiret et par ganger om dagen. Tredje dagen begynte det å komme brun utflod ganske jevnt. I dag var det blanding av friskt og brunt blod, og ganske mye (måtte ha truseinnlegg). Legen sa jeg måtte avvente, skal dit i morgen eller fredag. Har jo hørt at litt blod kan komme uten at det betyr noe, men fem dager etterhverandre....Er så bekymra!!! Har så lyst til å kjenne spiren vokse i magen... Noen som har opplevd noe liknende? Takknemlig for svar..
Brunetta =) Skrevet 12. september 2007 #2 Skrevet 12. september 2007 Noen har det jo sånn og det går bra, men min kropp er sånn at den spytter det fort ut om det ikke er som det skal. Du må bare avvente, men det kan gå bra. :=)
hanne med spire2 Skrevet 12. september 2007 Forfatter #3 Skrevet 12. september 2007 Håper og håper alt jeg kan. Men kjennes litt ut som mensen i magen nå, så jeg blir bare tristere og tristere. Skal ringe legen igjen i morgen.
stinesupersøt_24 Skrevet 12. september 2007 #4 Skrevet 12. september 2007 hei:)sånn hadde jeg det i gårog var driiiit redd.men ringte til legen og det skal ikke være noe prob.det kan oppstå blødning om du egentlig skulle hatt mensen også.det skal ikke være no farlig dersom at du ikke har store smerter i magen din.JEG tror det går bra.jeg har åsså mens lignende smerter/følelser men det er sånn det er:)jeg er ca 9mnd på vei og skal til første legebesøk i morgen:) tvitvi
hanne med spire2 Skrevet 12. september 2007 Forfatter #5 Skrevet 12. september 2007 Takk for svar og oppmuntring . Håper det går bra med deg hos legen i morgen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå