Anonym bruker Skrevet 11. september 2007 #1 Skrevet 11. september 2007 Hei æ e no 9 dager over IKM og har fortsatt bare svakt positive streker/skyggestreker. har hørt om mange som har hatt negativ urinprøve i mange uker å måtte til lege for å ta blodprøve. Noen her som har hatt negativ urinprøve og positiv blodprøve (trodde egentlig ikke at det at mulig) "Usikker fra nord"
spent med spire Skrevet 11. september 2007 #2 Skrevet 11. september 2007 Hvis du har svakt positive streker på testene så er du vel gravid? Særlig hvis du har tatt flere tester og alle slår ut med en svak strek... Var fryktelig usikker selv når jeg testet , fordi jeg nesten ikke så strekene... Men de var der. Dro rett til lege for jeg tenkte at de kunne ta en blodprøve av meg, men de tok også urintest som slo så svakt ut at de nesten kranglet om at den var positiv... men en strek av en strek sa de, og jeg var gravid:)
Anonym bruker Skrevet 11. september 2007 #3 Skrevet 11. september 2007 Hei "spent på spire" det var hyggelig svar håper det gjelder meg og.. Hvor langt på vei var du ta du testet og hvor langt er du nå ?? Klem og lykke til videre
Gjest Skrevet 11. september 2007 #4 Skrevet 11. september 2007 Hei! Jeg testet på mandag, 3 dager på overtid. Testen var svakt positiv, men om streken er sterk eller svak spiller ingen rolle, man er like fullt gravid. Det har med hvor mye av stoffet HcG man har i urinen. Du er nok gravid, ja!! Jeg er 4+4, med termin rundt 17.mai. Har flere symptomer; småkvalm, trøtt og tom for energi, hodepine, prikking i brystene, må ofte tisse. Har du symptomer? Lykke til!!
Anonym bruker Skrevet 11. september 2007 #5 Skrevet 11. september 2007 Hei Gratulerer med spiren Æ har ingen symptomer egentlig, eller kanskje litt kvalm... Har mistet 3 ganger tidligere (1 MS og 2 SA) så er redd for at dette er nok en SA. Prøver å tenke positivt, men håper at testen blir "skikkelig" positiv snart.. Klem *HI*
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå