mammamia<3 Skrevet 10. september 2007 #1 Skrevet 10. september 2007 Ble noen lange dager uten skal jeg si dere :-) Kommet til uke 16, og tre dager idag. Ti dager igjen til ultralyden, og jeg synes jo tida går så innmari sakte. Lite bevegelse er det også å kjenne synes jeg i forhold til de andre gangene jeg har vært gravid. Er det noen som er kommet like langt som meg, som enda ikke har fått kjenne bevegelser UTENPÅ magen????
lillemell-me.hærlige.gutter. Skrevet 10. september 2007 #2 Skrevet 10. september 2007 jeg kjenner ikke noe utenpå men føler ikke jeg kjenner noe inni magen heller jeg. jeg er 16 og 2 dager
Silje T Skrevet 10. september 2007 #3 Skrevet 10. september 2007 jeg er 19+2 nå og kan ikkje kjenne noe utenpoå magen. Kjenner mye inni men ingenting utenpå så langt.. Det kommer skal du se:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå