Gjest Skrevet 10. september 2007 #1 Skrevet 10. september 2007 hva var det....litt nyskjerrig her hihi
Herlige barn har jeg fått Skrevet 10. september 2007 #2 Skrevet 10. september 2007 Sjaman, blokker du de du har på msn og bare åpner for kontakt når du selv ønsker? Hvorfor det i så fall?
Gjest Skrevet 10. september 2007 #3 Skrevet 10. september 2007 jeg har slettet 30 stk som jeg aldri hørte noe fra...men det viser seg at jeg har blokkert noen som ikke skulle blokkeres hehe...aldri vært min intensjon men jeg blokkerte visst min beste venninne og oooops... kan du ikke sende meg en mail...ikke meningen å blokkere noen hehe
Herlige barn har jeg fått Skrevet 10. september 2007 #4 Skrevet 10. september 2007 Nei det er ikke så farlig, hadde deg på msn, men har du slettet meg så har du det! Så bare du skrev her om dagen til noen at du var pålogget msn, men da var du frakoblet hos meg så gikk utfra du hadde blokkert meg, men hvorfor sletter du ikke bare kontaktene og gir beskjed? Ha en fin dag da sjaman!
Gjest Skrevet 10. september 2007 #5 Skrevet 10. september 2007 kan vel skrive noen ord og fortelle deg hvordan det er her.... når jeg legger ut msn adressen min her til en og sier leggmeg til...så har det skjedd at 14 stk la meg til på 10 min... det resulterte i ei liste på msn på over 200 stk...gjør meg ikke noe MEN hver gang jeg logger meg på er det 5-6 stk som roper etter å bli spådd gratis... når jeg samtidig skal snakke med venner eller familie på kveldstid og er inne i en samtale og det stadig popper opp 5 til 6 samtaler blir jeg litt stresset... i beg. svarte jeg aldri på noen men fikk da spm hvorfor svarer du meg ikke på msn og folk blr sure...er visst ikke lett å gjøre folk til lags... men på den andre siden så skulle jeg kanskje ha sagt til noen...hvorfor var du så frekk å la meg til uten at jeg visste hvem du var??? men det ligger ikke i min natur... så hva løsningen er jeg vet det ikke...men å ha 200 stk på msn hvor 50 maser om spå ER slitsomt... har 2 til 3 stk som prater barn jobb og familie med meg og vet du...det er skikkelig kos... vet ikke om du ble klokere men du får ha en fin dag du også... klem
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå