trønderjenta85 Skrevet 9. september 2007 #1 Skrevet 9. september 2007 er så glad er gravid nå etter ma i juni... hadde sen abort i uke 16. noen som har opplevd d samme? håper alt går bra nå. tvi tvi
go*mamma*n Skrevet 19. september 2007 #2 Skrevet 19. september 2007 gratulerer med spiren! Jeg mistet også i juni, ma uke 7(3 gangen jeg mistet) Og er gravid igjen nå!!!! krysser fingrene for deg!!!
maya80 Skrevet 20. september 2007 #3 Skrevet 20. september 2007 Jeg mistet også i ma i juni, men i uke 8. Er gravid på nytt nå, er 5+4 i dag, håper det går bra med oss alle.
bethoven Skrevet 24. september 2007 #4 Skrevet 24. september 2007 Hei på deg!! Joda, jeg hadde en MA som ble oppdaget i slutten av Juli, da jeg var i uke 13...(Gyn. trodde fosteret hadde vært dødt minst siden uke 10). Er gravid i 5.uke nå, og merker jeg er litt mer ambivalent nå...litt mer "tar det som det kommer", liksom... Ønsker deg lykke til!! Hvor langt er du på vei?
Gjest Skrevet 18. oktober 2007 #5 Skrevet 18. oktober 2007 Gratulerer så mye til dere alle, mistet selv i mai, i uke 10. Har en gutt på 5 år fra før. Er nå gravid i uke 5, og merker også at jeg veksler mye i føleleser, noen ganger gald, noen ganger kjemperedd... Men vil jo så gjerne, så kan ikke annet enn håpe på det beste. Noen av dere andre som har fått tidlig mage??? Hadde det når jeg mistet i mai, har det samme nå. Har allerede vært nødt til å ta på gravid-bukse. Er normal i str ellers.
ida23:) Skrevet 22. oktober 2007 #6 Skrevet 22. oktober 2007 Heisann:) Mistet i sa i august og er nå gravid 4+6. Føler veldig på dette og redselen er til tider sterkere enn gleden.Håper så inderlig at det går i orden for oss denne gangen!!! Masse lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå