Stripepus Skrevet 7. september 2007 #1 Skrevet 7. september 2007 Som har peiling på PCO og som er hyggelige? ( Er ikke alle leger som er det, he,he) Noen anbefalinger?
Musil Skrevet 7. september 2007 #2 Skrevet 7. september 2007 Jeg er PCOS'er som deg, og har god erfaring med Olav Storeide på Fanaklinikken på Nesttun. Et pluss var det også at det ikke tok så lang tid å slippe til hos ham. Enkelte av gynekologene i Bergen sentrum har rundt fire ukers ventetid, og det er jo litt håpløst når man går rundt og er engstelig. Lykke til!
Stripepus Skrevet 7. september 2007 Forfatter #3 Skrevet 7. september 2007 ok, tror du jeg må ha henvisning?
Desember 77 Skrevet 7. september 2007 #4 Skrevet 7. september 2007 Kristina Johannesen i Nygårdsgaten. Litt lang ventetid, men absolutt verd ventetiden
Musil Skrevet 19. september 2007 #5 Skrevet 19. september 2007 Jeg beklager sent svar. Såvidt jeg forstår, trenger man ikke henvisning fra (fast)lege, men det blir billigere hvis man har en slik. Men dette har du kanskje funnet ut av selv alt. Lykke til!
Miraluca Skrevet 20. september 2007 #6 Skrevet 20. september 2007 ho på nesttun er veldig veldig dyktig, og har mye peiling på pcos, fikk vite alt eg trengte og brosjyre og greier med meg, har ikkje møtt på noen som kan så mye om pcos i helsevesenet som henne. Pooja Parashar heter hun. Eg fikk henvisning av legen min til henne, men mulig du kan bestille time sjøl òg, går sikkert an å høre
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå