Sisu Skrevet 3. september 2007 #1 Skrevet 3. september 2007 Lurer på hvilke symtomer pergotime vanligvis gir etter eggløsning. Mener å ha lest et sted at symptomene varer hele syklusen, men andre steder at roer seg etter EL. Venter mens torsdag, og syns nå at jeg har alle mulige slags symptomer. Er kvalm og har grusomt ømme bryst. Er det vanlige pergotime bivirkninger?
LINM Skrevet 3. september 2007 #2 Skrevet 3. september 2007 Hei. Har prøvd å bli gravid nå i 3 år. Har vært gjennom 8 kurer med pergotime det siste året++++. Den eneste bivirkningen eg hadde undere kuren var intens hodepine speisielt på ettermiddag/kveld. Jeg har diagnonsen polysystisk ovarie syndrom. Nå for 1 uke siden fant jeg ut at jeg var gravid. Vært hos legen og er mellom 3-5 uker på vei. Hadde mensen smerter lenge og vonde bryster og gikk og ventet på mens blødning. Den har til tiden hatt uregelmessig mens blødning. Var også litt små kvalm. Tok graviditetstest og den var positiv. Mensen smertene viste seg å være sammentrekninger av livmoren. Noe som var vanlig hos mange. Ikke gi deg. Dette går nok bra skal du se. Det var jo håp for meg. Og legene trodde ikke at eg kunne bli gravid. Skulle egentlig til neste vår til haugesund på prøverør . Hilsen en som nå tror på håpet.
Sisu Skrevet 3. september 2007 Forfatter #3 Skrevet 3. september 2007 Gratulerer så mye. Så morsomt å høre når det ordner seg, og takk for positivt innlegg! :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå