Gå til innhold

hva skriver dere i bryllupskort til venner?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Det samme som vi skriver til alle de andre gjestene....

Skrevet

vi kommer til å skrive likt til alle vi ber......trenger ikke å skrive noe annet til vennene synes jeg! hvorfor det om jeg tørr spørre??

 

Skrevet

Hvis jeg skjønner deg riktik så er det ikke innbydelseskort du spør om, men det kortet som følger med gaven?

 

Jeg pleier å skrive et dikt e.l. og noen hyggelige ord som: Kjære dere! Så fint at det ble dere to - måtte alle deres dager bli fulle av solskinn, eplekake, fyr på peisen og rødvin (alt ettersom hva som passer).

Skrevet

ja du har nok rett "Himmel og hav" i det du sier her ja..

men jeg og hun andre tolket det på den andre måten :)

men ser jo at det er jo ikke det hun spørr om......kommer ann på hvordan du leser teksten den kan ha 2 sammen heng :))

 

Skrevet

Jeg mener så klart bryllupskort til de som skal gifte seg. Hadde jeg ment invitasjon hadde jeg jo skrevet "hva skriver dere i invitasjonen...." tenkte kanskje noen hadde et fint dikt de ville dele eller noe.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...