Karine med 3 søte... Skrevet 26. august 2007 #1 Skrevet 26. august 2007 Hva står det gravert i ringene deres? Forslag til noe annet enn "Din XX"
proud mama Skrevet 26. august 2007 #2 Skrevet 26. august 2007 hei hei! Er ikke gift selv, men fant denne linken på nettet: http://www.gifteringen.no/gravering.htm håper du finner litt inspirasjon der
Hjertefamilien Skrevet 26. august 2007 #3 Skrevet 26. august 2007 Vi hadde ett stort ønske om å gravere på utsiden av gifteringene våre, og ha to helt spesielle utsagn. (Vi har helt flate ringer i hvitt gull) Meeeeeen, over 10 000 kr for å gravere på EN ring ble uaktuelt! var visst noe helt spesielt når det var gravering på utsiden, for det ble gjort med hånd og tok lang tid.. :-( Så.. her blir det noe mer tradisjonelt, men tror vi skal ha med en "suss".. Skriver mye det i meldinger etc.. :-)
Anonym bruker Skrevet 28. august 2007 #5 Skrevet 28. august 2007 hvilken hånd har man gifteringen på?
Ophelia & Jr. Skrevet 28. august 2007 #6 Skrevet 28. august 2007 Vi skal ha første bokstav i fornavnene våre med hjerte mellom og datoen i våre ringer. Kanskje ikke så spennende, men iallefall noe annet enn "Din XX"
Anonym bruker Skrevet 28. august 2007 #8 Skrevet 28. august 2007 i got u babe!! (med en positiv tone som i sangen) vi har begge kjempe gøye og koselige minner til den sangen, pluss at vi ville ha noe som var anderledes
ZigZag er 2 barnsmor! Skrevet 28. august 2007 #9 Skrevet 28. august 2007 http://www.smykkesenteret.no/shop.asp?p=3759924&imgGallery=2&imgActive=bilde1 Disse har vi. Håndgravert navnene våre på utsiden med hjerte i mellom. På den andre siden har vi bryllupsdatoen. På bryllupsdagen min nå fikk jeg en hjerteslipen diamant 0.07 karat bestilt fra Israel. Nyyyydelig!
Hjertefamilien Skrevet 28. august 2007 #10 Skrevet 28. august 2007 Takk for tipset ZigZag! Går jo an å gravere på utsiden uten at det koster flere tusen jo!
ZigZag er 2 barnsmor! Skrevet 28. august 2007 #11 Skrevet 28. august 2007 Jada, det går fint det. Betalte 6500kr for begge to med inngravering vi. Vi har bare verdens fineste gifteringer syns vi. Sendte takkekort og nå står det jammen på nettsiden der. Bruden på reklamen er altså meg! He he!
Happy H Skrevet 29. august 2007 #12 Skrevet 29. august 2007 Hei hjertefamilien... 10.000kr for å gravere en ring på utsiden hørtes helt vilt ut.. vi har forlovelsesringer med graverte navn på utsiden, og betalte 5000kr for begge ringene!!! kjøpte hos panoramagruppen, og mener de har en maskin som graverer utenpå og inni
ZigZag er 2 barnsmor! Skrevet 29. august 2007 #13 Skrevet 29. august 2007 Hun mente vel at det kostet såpass med håndgravering og med fyll i graveringen tipper jeg. Våre kostet 6500 og vi har gravering utenpå på sidenen. Har svart henne lenger nede.
Anonym bruker Skrevet 29. august 2007 #14 Skrevet 29. august 2007 Når det er gravert på utsiden, det blir ikke sånn at skitt o.l. blir liggende "i skrifta"? Har aldri sett noen som har det, så bare lurer.
ZigZag er 2 barnsmor! Skrevet 29. august 2007 #15 Skrevet 29. august 2007 Ikke på min siden graveringen er på siden. Men hvis det blir det så forsvinner det med såpe og vann:-) Syns sånn stor gravering ikke er så veldig fint oppå ringen jeg egentlig. Liker ringen glatt og er litt "gammeldags" der. Derfor syns jeg vårt alternativ var bra og ville gjerne tipse andre om det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå