Gjest Skrevet 25. august 2007 #1 Skrevet 25. august 2007 hei:) er det noen av dere som har begynt å få strekkmerker? var dere langt på vei når de kom?
petite fleur Skrevet 26. august 2007 #2 Skrevet 26. august 2007 Jeg fant de første strekkmerkene for 3 uker siden, altså i uke 27. Ble først skikkelig deppa, men har godtatt de siden det kommer noe godt ut av de....Men vil ikke ha flere altså! Holder nå!
Heiaar har blitt 2-barnsmor Skrevet 26. august 2007 #3 Skrevet 26. august 2007 Sprakk så det holdt forrige svangerskap, så håper ikke på noen fler denne gangen. Da kom de rundt uke 30 eller noe sånt. Smurte og smurte, men det hjalp ikke....
Mamma TB Skrevet 26. august 2007 #4 Skrevet 26. august 2007 jeg er også i uke 30 har ikke fått strekkmerke enda.vet at det er domt av meg å si d men har sjikkelig stor skrekk for å få det.vet jo at jeg må akseptere det som kommer.selv om d e verdt den lille jenta vår=)jeg smører meg me svangerskapsolje hver eneste kveld.har gjort det siden dag en.Har hatt lyst til å spørre andre også om de har fått men har ikke tort.Folk sier at en ikke skal bry seg om det,men en tenker på det inderst inne.Jeg tenker litt for mye på det.studerer magen lår og alt hele tiden for er redd for å se noen anntydning.noen andre som også er redd for det.
bomper`n Skrevet 26. august 2007 #5 Skrevet 26. august 2007 har ikke fått noen ennå, og håper jeg slipper unna. fikk ikke noen forrige svangerskap heller så jeg rener med at jeg slipper unna denne gangen også..
Baby s'il vous plaît*HØYGRAVID Skrevet 26. august 2007 #6 Skrevet 26. august 2007 Hei på dei! Nei, heldigvis har jeg ikke fått noen enda, men er arvelig disponert for dem, så jeg bare venter på at de skal dukke opp... I første sv.skap sprakk huden nederst på magen bittelitt heeeelt på slutten.
Anonym bruker Skrevet 26. august 2007 #8 Skrevet 26. august 2007 Bare noen få på puppa og litt på rompa, men de synes ikke så godt. Dessuten skal jeg ta boobs job etter jeg er ferdig å gå gravid siden jeg har litt amme pupper fra forrige gang. Og da kan de forsvinne:o)
Anele&Solstråla Skrevet 26. august 2007 #9 Skrevet 26. august 2007 Jeg har fått på puppene...ikke mange, men liker det ikke! er 30+4
Frukten og To små Skrevet 27. august 2007 #10 Skrevet 27. august 2007 Har fått noen svake på puppene, men det gjør ingenting er 26+5
Gjest Skrevet 27. august 2007 #11 Skrevet 27. august 2007 Ingen her. Men kommer de så gjør det meg ingenting, kan vi ikke tenke på det som skjønnhetsmerker?
saray Skrevet 27. august 2007 #12 Skrevet 27. august 2007 dette er mitt 3 svangerskap og jeg fikk kun 1 bittelite strekkmerke forige gang og det er så godt som vekk nå.jeg dauer ikke hvis jeg skulle få flere denne gangen(ser ikke sånn ut da)men er glad hvis jeg slipper.skal ikke si annet.for mye strekkmerker er ikke pent,men sånt kan man ikke vite på forhånd
øynesomtinntallerkner Skrevet 27. august 2007 #13 Skrevet 27. august 2007 Ingen enda såvidt jeg kan se, men jeg driter i om de kommer for å si det rett ut. Smører meg bare med vanlig fuktighetskrem etter dusj, da jeg vil tro at de kommer uansett hva en gjør, det er vel arv eller hormoner eller noe.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå