Anele&Solstråla Skrevet 25. august 2007 #1 Skrevet 25. august 2007 Ble ttil slutt Emmaljunga duo edge i helt sort:) Er kjempefornøyd!! SÅ da står den på lager side om side til med vogna til Magic:) hehe.. Også har jeg kjøpt sofa til den nye leiligheten...så blir uten i tre uker til..wææ...må nok bytte ut puter innen den tid ja:) ...er bare en uke til jeg flytter - veldig bra:) Ha en god helg jenter!!!
Skurvelurven Skrevet 25. august 2007 #2 Skrevet 25. august 2007 Hehe:) Jeg fikk forresten byttet min til svart jeg også Spurte om det da jeg var innom Rudo for å kjøpe seng og stellekommode, og flaks som jeg hadde var det noen som hadde avbestilt sin samme dagen:)
Gjest Skrevet 25. august 2007 #3 Skrevet 25. august 2007 så gøy anele:D hær har ble det en haug babyklær og ny data i går;)
Anele&Solstråla Skrevet 25. august 2007 Forfatter #4 Skrevet 25. august 2007 Så bra Magic...da blir vi twins:) Hvordan går det tiger'n? stortrives fortsatt som mamma? 70 dager igjen nå gleder meg!!!
Kosel Skrevet 25. august 2007 #5 Skrevet 25. august 2007 Stas med nytt utstyr og nye møbler:) - Gratulerer! Nå begynner det å nærme seg for mange her inne:) Her vokser og gror lillemann for hver dag som går. Kan ikke fatte at det er drøye 5 uker siden jeg fødte, også så stor som han er blitt! I dag fikk han være med meg å dusje for første gang. Det elsket han! Så ut som det var den beste opplevelsen han hadde hatt så langt i sitt liv. Pupp & vann (hans to favoritt ting) på engang...heldiggrisen (ammet ikke i dusjen, men han lå jo intill puppen:) ) Gled dere jenter! Det er fantastisk å være mamma!
Gjest Skrevet 25. august 2007 #6 Skrevet 25. august 2007 du har masse å glede deg til anele:) javisst gjør jeg det, han er slik en godgutt som smiler og er så fornøyd nesten alltid:) lucas er også veldig glad i å dusje med meg:)
Anele&Solstråla Skrevet 26. august 2007 Forfatter #7 Skrevet 26. august 2007 Kan nesten ikke vente ( halvdrømmer om å føde for tidlig...ikke mye, men kanskje 3 uker:) ) Men må nok belage meg på å vente de 69 dagene og kanskje mer...geeeez...nå er jeg faktisk nede i 60 tallet. Husker når jeg begynte å vanke her inne, og hadde 200 dager- så dette går jo iallefall min vei- om ikke like fort som jeg skulle ønsket - men brått er dagen her!
Gjest Skrevet 26. august 2007 #8 Skrevet 26. august 2007 plutselig ligger du dær med den lille i armene dine og kan ikke tro det har gåt så fort, vil føles ut som om det var i går du ble gravid;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå