Gå til innhold

Sidonia er gravid.....


Sidonia

Anbefalte innlegg

Jeg har akkurat tatt en positiv test og skal ifølge terminkalkulatoren ha termin den 29.4.08. Det er veldig tidlig dette her, og siden jeg har mistet 2 ganger før (MA i uke 12 og uke 14), tar jeg ikke bølgen riktig enda. Men jeg fikk en flott gutt etter de to MA ' ene, så jeg vet det kan gå bra.

Gutten min er nå blitt 2,5 år, og jeg selv har rundet de magiske 40 år. Så hvis denne spiren klarer å klore seg fast, er jeg verdens lykkeligste.

Jeg bor i Oslo, er gift og formen er foreløpig bra.

Tvi-tvi alle sammen. Vi har noen spennende tider foran oss.

Fortsetter under...

Takk for mange trivelige hilsner. Flott med mange andre som er gravide i moden alder. Må si jeg føler meg mere hjemme her, enn på 1. trimester.

Jeg kommer gjerne på treff, men venter til jeg har fått bekreftet at alt er Ok nede i magen, og at skuldrene har senket seg litt mere. Håper så veldig at dette skal gå bra. Skal på UL den 6. sept. Så inntil da, holder jeg en lav profil.

 

Ha en fin dag, alle gravide, modne damer!

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...