Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jeg er 115kg , og 181 cm lang!! Hjelp!!

Skrevet

HEI

Jeg er 163 HØY hahaha

og veier 84 kg, tror jeg det er.. har ikke turt å gå på vekta etter sommerferien.

 

Burde nok gått ned noen kg, ja..

 

Jaja, engang

Skrevet

Er 174 høy og veier 90,3 i følge vekta i dag tidlig. Er på vei ned etter fødselen. Veier mindre nå enn før jeg ble gravid. 1mnd siden fødselen. Yay!!

Skrevet

170 cm og 77,3 kilo.

Var 99 for noen år siden...

Skrevet

173cm og 74kg (men var 78 før eg ble gravid for 3mnd siden :S hurra for kvalme?)

  • 2 uker senere...
Skrevet

he he 1,63 høy og aaaltfor tung.....85kg.........sukk deprimerende..

Skrevet

Jeg er 165 høy og 78 kg. Var 70 kg og på riktig vei tidligere i år, men så klarte jeg altså å legge på meg 8 kg istedenfor å gå ned 8 kg :((

Skrevet

jeg er 175, og 78kg... ifølge gynekologen min er jeg for tykk... burde ikke veie mer en 71 kilo - har gått på metformin siden desember, håpet de skulle hjelpe meg til gå ned - men nei - fik 4 kg ekstra av dem;) men men er m godt mot... skal prøve snegle meg ned til rundt 70 frem til jul.... skal i gang m pergotime... men jeg får bare mosjonere og mosjonere å håpe på at det forsvinner noen kilo;)

Skrevet

Er i turbulente tider. Gikk ned mye før jeg ble gravid, gikk opp ca 18kg i graviditeten. Hadde bare noen få kg igjen å ta av, men nå ser det ut til at pcos-en begynner for fullt igjen :( Har begynnt å gå opp igjen.

Sist jeg sjekka (for et par uker siden) var jeg 1,71cm og 65kg.. Mener ikke at jeg er tung, men veldig kjipt å kjenne at kiloene bare øker uten at jeg gjør noe for det :(

Skrevet

166 cm 79 kg gått ned 11 kilo fortsatt på vei ned:)

Skrevet

169 cm og 59kg. Er så heldig at jeg ikke har lagt på meg av PCOS. Jeg har alltid hatt PCOS, og omtrent veid det samme hele tiden (+/- 4kg).

  • 3 uker senere...
Skrevet

er 168 og 70 kg.

  • 2 uker senere...
Skrevet

168 og 67kg.

har sju kilo igjenn å gå ned i følge legen

  • 2 uker senere...
  • 2 uker senere...
Skrevet

er 1.72 høy og 111 kilo, men det er i uke 32, har gått opp masse i 2 tette graviditeter. ligger egnntlig på noen og 80.. mye det også da..

Har alltid vært noenlunde slank helt til Pcosèn slo ut for fullt for 6-7 år siden.. gikk fra 52 til 75 på et år..

Skrevet

162

47kg så legen sa jeg måtte legge litt på meg til babyen også

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...