2 TætteRættÅSlætt<3 FøDt Skrevet 22. august 2007 #1 Skrevet 22. august 2007 Kan vi ikke ta det på en annen plass? Bare et lite forslag hihi..
Anonym bruker Skrevet 22. august 2007 #2 Skrevet 22. august 2007 Dytte* va med aroma i byen? rett osver statens hus??? Veldig go mat der Å super billig
Happy_girl med MiniMonster! Skrevet 24. august 2007 #3 Skrevet 24. august 2007 jeg er med på et nytt sted! hvem er det som tok eposten til alle sammen sist da? om man kunne sendt ut en fellesmail, eller melding om man bytter sted? kjedelig for de som ikke får det med seg om vi gjør det mener jeg.. :-)
zapfe Skrevet 29. august 2007 #4 Skrevet 29. august 2007 Hei, tenkte å bli med på treff i kveld. Men hvor blir det? Søstrene Karlsen, eller blir det et annet sted?
Happy_girl med MiniMonster! Skrevet 29. august 2007 #5 Skrevet 29. august 2007 ser ut til at det blir søstrene karlsen ja! ingen som gav respons på bytting av stedet så! ser dere alle på Søstrene klokka 19 :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå