Chaiemae Skrevet 19. august 2007 #1 Skrevet 19. august 2007 I morgen kommer det et program på NRK kl. 19.30 som heter "Foreldre for enhver pris". Programmet handler om to danske par og hva de må gjennom for å få barn. Kan kanskje være av intr.
Tullemor1 & Gullemitt :-) Skrevet 20. august 2007 #2 Skrevet 20. august 2007 Hei.. ja dette må vi se.. men tror det har gått en gang før også..
laroos Skrevet 20. august 2007 #3 Skrevet 20. august 2007 Hadde ikke sett dette programmet før. Må innrømme at jeg ble litt skuffa. Det var for kort og gikk ikke nok i dybden. Fikk ikke egentlig fram hvor belastende det er. Men ellers fint at det av og til er litt fokus på barnløshet på tv, da.
Ludviginne - mamma!! Skrevet 20. august 2007 #5 Skrevet 20. august 2007 Helt enig! Selv om jeg sitter her med tårevåte øyne, så hadde jeg ønsket mer informasjon...
Heira☆ Skrevet 20. august 2007 #6 Skrevet 20. august 2007 Programmet var fint det, det lille som var. Men på en annen side, så blir ikke sånne programmer lange nok for meg. Jeg synes det er så intr. og se på. Må innrømme det kom noen tårer når jeg så på. Husker så godt når jeg var gjennom akkurat det samme selv.... Jeg skjønner hvor heldige vi har vært som klarte det på 1.forsøk. Nå gjenstår det bare å se om vi klarer å få en søster eller bror til lillegutt også :-) Vi har jo 6 egg som ligger til frys.
micro Skrevet 20. august 2007 #7 Skrevet 20. august 2007 jeg er enige med dere, synes det var kort - får ikke nok. må innrømme at jeg gråt litt jeg også. selv om jeg ikke har opplevd det, men jeg vet at jeg er på vei inn i det. så kunne gjerne ha sett mer ja
apriljente-66 Skrevet 21. august 2007 #8 Skrevet 21. august 2007 FIkk ikke sett det, og det var ikke lagt ut på nrk web tv, noen som vet om det kommer i reprise??
allegodetingertre Skrevet 21. august 2007 #9 Skrevet 21. august 2007 Fikk sett det, greit nok men syntes det burde vært lenger. De burde tatt opp den psykiske delen mer syntes jeg og forklart bedre hva spray, sprøyter osv gjør med kroppen og hvorfor det gjøres sånn.
Thea-81 Skrevet 22. august 2007 #10 Skrevet 22. august 2007 Huff, satt og håpet at det ikke var noen andre som så det! Greit nok å møte noen i samme situasjon, men de hadde f eks ingenting om at det finnes mange ulike grunnene til at par må søke hjelp. Og hvor ble av solskinnshistoriene? Hadde trengt en av de også.. Hadde skikkelig deprimerende effekt på meg, angrer på at jeg så på det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå