Blue Lady Skrevet 18. august 2007 #1 Skrevet 18. august 2007 Babyen er 12 dager, og har stort sett spist hver 2-3 time hele tiden. Mellom måltidene har hun sovet stort sett. Men i dag har hun vært helt rar. Hun har letet etter mat hele tiden, vrir seg rund med munnen åpen og veiver med armene.Roer seg når hun får pupp. Så patter hun en stund og så er hun "ferdig", men 5 sek etter begynner leitinga igjen.. Så er det over på den andre puppen. Har sikkert ammet 14 pupper på rad de siste timene nå... Hun gråter ikke så lenge hun får puppen. Men puppene må jo være tomme nå, helt slappe... Ikke sover hun heller, har kanskje sovet en dupp på 2 timer i dag, men hun virker fornøyd egentlig. Er så typisk for endelig begynner sårene og bli bedre, men nå blir det vel værre igjen :/ Kan noen fortelle meg at dette ikke varer? og at det bare en en økedag? Hun vil ikke ha smokken, virker som at hun vil ha mat, eller puppen hvertfall.
Expat Skrevet 18. august 2007 #2 Skrevet 18. august 2007 Du har jo strevet med tilstopping i det siste, så det er det sikkert! Går over snart.
Blue Lady Skrevet 18. august 2007 Forfatter #3 Skrevet 18. august 2007 Takk! Tror tilstoppingen er over faktisk!!! Er ikke så øm i dag og har ikke vært dårlig ) Begynner å bli sliten nå, håper natta blir bra!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå