Anonym bruker Skrevet 17. august 2007 #1 Skrevet 17. august 2007 Hva er kriteriene for å få lovnad om keisersnitt ved en eventuell ny graviditet? Etter en traumatisk fødsel, ønsker jeg ikke å gå gjennom det en gang til. Jeg tør ikke å bli gravid før jeg vet om jeg får keisersnitt..
♥Tuppa, Noah ;( Lillebror ♥ Skrevet 17. august 2007 #2 Skrevet 17. august 2007 Søskenbarnet mitt fikk ks pga sykehusangst..Du kan få det pga av fødselsangst, JA! D skulle bare mangle d da syns nå jeg.. Men du kan godt snakke med legen din om det uten at du behøver å være gravid.. Da får du nok høre mer om hva som er de faktiske kriteriene:)
Anonym bruker Skrevet 17. august 2007 #3 Skrevet 17. august 2007 HI her! Da får jeg gjøre det når jeg føler tiden er moden for det. Det er så leit at det ble sånn. Hadde et perfekt svangerskap, ingen fødselsangst og ingen hadde ventet at det skulle bli som det ble. Nå sitter jeg her med bare negative tanker og følelser over den overståtte fødselen, og kjenner det knyter seg i brystet bare jeg tenker på den opplevelsen. Jeg misunner de som sier at det var en fantastisk opplevelse, for det var det virkelig ikke for meg.. Og jeg som alltid har ønsket meg mange barn, vet ikke om det vil skje nå.
♥Tuppa, Noah ;( Lillebror ♥ Skrevet 17. august 2007 #4 Skrevet 17. august 2007 På flere sykehus sier de at de aldri tvinger en kvinne til vaginal fødsel.... Åjoda, du skal ha flere barn. En må bare få d litt som en vil;)
Anonym bruker Skrevet 18. august 2007 #5 Skrevet 18. august 2007 Takk er godt med støttende ord i en tung tid
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå