Gå til innhold

pergokur uten mens - virker det?


Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg hadde en dobbel pergo kur mnd som gikk, ingen eggløsning målt ved blodprøve. Men jeg begynte å blø på 26 dag i syklus. Nå varte bare blødningene 3 dager og var veldig svake.

 

I dag er jeg hvis jeg regner dette som mens på min 4 dag og skal egentlig begynne på en trippel pergo, men vil det virke hvis ikke dette var mens bare blødning?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

ingen som har opplevd dette?

Skrevet

fremdeles ingen!!

Gjest Bjørnen Collargol
Skrevet

Regne blødningen på dag 26 som første dag mens. Jeg har selv ikke så veldig kraftig mens og heller ikke mange dagene så det er ikke noe unormalt.

 

Ta pergon i dag du :-)

 

Lykke til!

Skrevet

Jeg har typisk fått mensen for tidlig de mnd hvor jeg ikke har hatt eggløsning. Og kanskje noe svakere mens.

Dag 1 er den dag det kommer friskt blod. Hvis du feks bare spottet på dag 26, men det brøt ut på dag 27 så er dag 27 1ste dag.

 

En annen (usannsynlig) mulighet er at du har hatt en veldig sen EL og småblødning relatert til denne. Men det høres ikke logisk ut siden du har hatt blodprøve.

Skrevet

tusen tusen takk begge to, det er alltid godt å høre at det kan være normalt.

 

Jeg hadde en spott dag på dag 25 og regnet derfor 26 som første i denne syklus.

 

Jeg er i dag på 4 dag med tabeletter og kjenner hormonen herjer.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...