Mersa og gutta <3 Skrevet 12. august 2007 #3 Skrevet 12. august 2007 Hurra for dere som fyller ett år! :-)
Sigbeth Skrevet 12. august 2007 #4 Skrevet 12. august 2007 Tusen takk! Er ikke inne her så ofte lenger, men måtte bare inn i dag for å sjekke om noen hadde husket ettåringen min, og det var det jo! Kjempehygglig! Tusen takk! For å si det sånn - denne dagen var mye mindre smertefull enn samme dato i fjor.
Loppelill Skrevet 13. august 2007 Forfatter #5 Skrevet 13. august 2007 Hei Så gilt å se deg! Er igunnen enig med at det var mye mindre smertefullt i år enn i fjor.
Aga:-) Skrevet 15. august 2007 #6 Skrevet 15. august 2007 Takk for hyggelig melding!! Ingeborg ble feiret tre dager til ende, men stort barneselskap på lørdag, slektstreff på søndag og barnehageparty på mandag. Hun var et eneste stort glis hele tiden, og beyttet anledningen til å stå helt alene av seg selv under familieselskapet:) Kosleig å være her inne igjen, nå har jeg endelig litt tid til surfing (begynt på jobb igjen vettu;)).
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå