inzaidaz Skrevet 9. august 2007 #1 Skrevet 9. august 2007 Er nå en mnd siden opperasjonen...er nå 13 kg lettere enn før operasjonen ) Er strålende fornøyd med de nye spisevanene mine ))))) Trives såååå godt ) Bare en liten oppdatering fra meg )
bente69;) Skrevet 9. august 2007 #2 Skrevet 9. august 2007 Så bra:) Hyggelig å høre at det går bra;) Hvordan er formen da? Jeg har fått godkjent slankeoprasjon, har fått time til første samtale, men nptte avbest. Er på Tenerife den dagen de ville jeg skulle komme til Aker. Hvor har du tatt oprasjonen? Hvor lang tid gikk det fra første møte til oprasjonen var et faktum? Fortsatt lykke til:)
inzaidaz Skrevet 11. august 2007 Forfatter #3 Skrevet 11. august 2007 Jeg tok operasjonen på aleris i oslo. Det tok ca 1 mnd fra jeg pratet med legen på sykehuset før jeg opererte meg...betalte det selv. De var kjempeflinke på aleris og jeg hadde få eller ingen smerter )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå