Sabina og gjengen Skrevet 6. august 2007 #1 Skrevet 6. august 2007 Lille trollet som faktisk blir 1 år om 13 dager løper nå rundt, ser på mammaen sin med verdens luresteblikk og slår plantene en ga til selv omm mamma har sagt nei. Hører også etter noen ganger og bare ser på. Vi har vært på besøk hos min stemor, far og mine småsøsken som har hund, han løper etter hunden og hoster til den, det er visst et forsøk på å bjeffe tilbake. Ellers rister han masse på hodet og sier nei nei nei nei når han ikke vil noe. Det å spise er feilaktig bruk av tid så det ska han helst ikke. Han har vært med på hyttetur, sitti midt oppi blåbærbuskene og spist blåbær på egenhånd, trent på å gå i terreng og lært seg å kose på andre. Hadde med en lite gutt på 5 mnd og et par venninner også, så Leo måte lære no annet enn å prøve å stikke ut øynene på andre:p Bading har alltid vært det morsomste hanhar visst om, nå vil han ikke det heller så når han ser badekaret eller dusjen hyler han. Menhan er vedens største sjarmtroll og BARE tøyser og ler og gjøre ting som jeg ler av. Hvordan har deres små hatt det i sommer?
Sabina og gjengen Skrevet 6. august 2007 Forfatter #2 Skrevet 6. august 2007 beklager alle stedene hvor det mangler bokstaver/er en bokstav for mye, bruker lillebror sin data som jeg lurer på om han hellt sirup i tastaturet på *ler*
Loppelill Skrevet 7. august 2007 #3 Skrevet 7. august 2007 Går han? Det er en utrolig nydelig alder de er i nå.
Sabina og gjengen Skrevet 8. august 2007 Forfatter #4 Skrevet 8. august 2007 Jepp, han starta å gå rundt 9 mnd og nå løper han nesten, helt i hundre om dagene:) babler og "synger" hehe..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå