edition Skrevet 6. august 2009 #1 Skrevet 6. august 2009 Jeg lurer rett og slett på om noen ikke har dette enda, har lyst på og kunne tenke seg et BeSafe Gravidbelte? (pris på feks. Torshov Bilrekvisita er 399,-) Jeg har fått et tilsendt i posten nylig, og har ikke bruk for dette.. Fikk et for noen måneder siden som jeg bruker, så har ikke bruk for to! Og vil heller gi det bort enn å ta vare på det.
Egget/pfeew med lille nurk Skrevet 6. august 2009 #2 Skrevet 6. august 2009 Hvis du vil gi bort tar jeg i mot Jeg har ikke skaffet meg et enda..
edition Skrevet 6. august 2009 Forfatter #3 Skrevet 6. august 2009 Gir mer enn gjerne bort Bare send meg adressen på melding her, så sender jeg det så fort som mulig!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå