Gå til innhold

Er det flere som har babyer som ikke liker så godt å ligge i vogn?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Min gutt er fem måneder og ikke så glad i å ligge i vogn. Det kan gå bra hvis han nettopp har ammet og han sovner og jeg går en lengre tur.

 

Synes ikke jeg får gått noe i butikker, han våkner ALLTID hvis med en gang jeg kommer inn noe sted. Ellers så er jeg nesten redd for å bevege meg for langt hjemmefra i tilfelle han våkner og jeg må bære han (han kan bli skikkelig vrang).

 

Noen tips?

 

 

Skrevet

kan ikke si mathias ikke like å ligge i vogna men vogna må være i bevegelse ellers vokne han me en gang... kan da bynne å sutre litt å sånn!! så viss vi e på butikken e det bare å farte mellom hyllen, røske tak i det man skal ha me å gjøre betalinga så fort som muli!! haha

 

skal ikke være lett næi..!!! eller veldi snill unge da!

Skrevet

Snuppa mi har aldri likt å ligge i vognen sin. Derimot begynte jeg å legge henne litt skrått i fra 4 mnd alderen, slik at hun kunne se litt, og livet ble "lettere" med en gang. Nå sitter hun alltid i vognen (hvis hun ikke sover da!), og det er spennende å være på kjøpesentere/butikker hvor det er masse folk og mye å se på.

Skrevet

Ja, nå er min bare fem måneder, så jeg regner med det blir bedre når han begynner å sitte. Men fram til da...sukk. Bruker ihvertfall minimalt med penger da.

Skrevet

Trulta mi liker heller ikke å ligge i vognen. Går greit for kortere tid inne på kjøpesenter, og når hun har en av 30 min søvnene sine. Ellers raser hun og skal opp.

Synes også det er slitsomt, men tar med en bæresele når jeg går lengre turer, så slipper jeg iallefall og bære henne på armen...Går faktisk veldig greit på shopping, hun liker veldig godt å sitte i bæreselen og se. Men får da selvsagt ikke prøvt så mye da... (Så har jo kjøpt noe som egentlig ikke passet, og som jeg aldri får somlet meg til å bytte....)

Skrevet

Jenta mi begynte med det da hun blir 4 mnd

da fikk jeg råd å sette hun litt opp i sportsvogna - 2 hakk

Da blitt det bra igjen ;-)

 

Når sovnet hun så stiller jeg sete ned igjen etter ca. 5 min

hun merker ikke

 

Har flise pose som kan festes i vogna og megynte å bruke varme dress

til henne

 

Før i bagen var det dyne og mue mindre klær

Skrevet

Høres kjent ut. Han er nok nysgjerrig og vil opp og se hva som foregår i verden. Sunn innstilling det.

 

Bæreutstyr er vår løsning.

Skrevet

Min likte heller ikke vognen, så jeg hadde alltid med ergo bæresele ut på tur. Nå er han 8,5 mnd og sitter i vognen, så da er alt strålende og selen kan bli igjen hjemme ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...