Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Ha ha ha JA! Og jeg er bare 4 uker på vei *ler meg ihjel* Snakk om å være nøden på å shoppe :-P Forrige gang kunne jeg ikke fordra gravidemagen fordi alle glodde, mens nå klarer jeg knapt å vente på at den skal komme :-S

 

Har funnet en del:

 

http://www.mamasandpapas.com/

 

http://www.denkulemage.no/

 

http://www.laredoute.no/ListPage/Category.aspx?CategoryId=39633&extcmp=NO_ZANOX_EPRO

 

http://www.mothercare.com/

 

http://www.isabellaoliver.com/maternity-clothes/eu (Flott og dyrt!)

 

Tror jeg har noen flere også. Skal legge de inn om jeg finner de :-)

 

Samme som meg det, kjenner at noen av buksene og spesielt arbeidbuksa har begynt å stramme litt, men tørr ikke i frykt for å bli sett av andre og kikke i den avdelinga riktig enda;)

Heldigvis ble det bestemt at vi fra første juni kunne bruke vanlige, lettere klær på jobb så nå er det ikke noe stort problem lenger:)

Oj, nei flaus synes jeg da absolutt ikke at det er! Det er bare ingen som vet at jeg venter, heller ikke nærmeste familie.. Synes ikke de skal finne det ut på den måten at jeg blir observert i en sånn avdeling ;)

Jeg har et par gravidbukser liggende fra forrige gang, men har lånt dem bort til flere venninner i mellomtiden, så kan være kjekt med noe nytt ;)

 

Takk for linker! Skal titte på dem nå :)

Så forresten noen som så ok ut på ellos. Ikke var de dyre heller :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...