babygullz <3 vilde Skrevet 27. april 2008 #26 Skrevet 27. april 2008 trinebeate; du gir deg ikke du? Jeg forklarte det til deg forrige gang at jeg ALDRI har bekymret meg for at babyen skulle være godt velsignet med pigmenter å komme ut brun. Jeg skrev med stor humor og ironi hva som EVENTUELT kunne blitt konsekvensen av å bruke melanotan under sv.skap. Det var langt i fra noen bekymring.
babygullz <3 vilde Skrevet 27. april 2008 #27 Skrevet 27. april 2008 bærkorg; hva er det mine konsentrasjonsvansker sier litt om sier du?
babygullz <3 vilde Skrevet 27. april 2008 #28 Skrevet 27. april 2008 Klart jeg heller ville gått til legen om den eneste informasjon jeg hadde hatt om en stoff kun var informasjon jeg hadde fått fra et nettsted med hormonelle gravide. det er jo ingneting å lage diskusjon om engang. Jeg er imponert over at det går an å være så hjernedød i enkelte tilfeller som du er TB.
Ikkelektuell Skrevet 27. april 2008 Forfatter #29 Skrevet 27. april 2008 Konsentrasjonsvanskene dine ser ut til å være merkelig selektive. Jeg har sett deg svare på lange innlegg før, men det er sikkert vanskelig å konsentrere seg når motparten har rett, ja.
smackazz Skrevet 28. april 2008 #30 Skrevet 28. april 2008 Sier det på denne tråden her oxo Folk vet TYDELIGVIS ikkje hva de prater om!
Sauen Shaun Skrevet 28. april 2008 #31 Skrevet 28. april 2008 De jeg lurer på er siden du ikke kan legge ved noen link, har ikke lest om det i brosjyrer, ikke fått kjenskap til det på treninsstudio, hvor har du da fått informasjonen om at stoffet ikke er farlig?
babygullz <3 vilde Skrevet 28. april 2008 #32 Skrevet 28. april 2008 Jeg har svart mosegrisens lange innlegg også, men ikke fått med meg alt det hun skriver. Hva har du forresten med å komme med påstander om at kons.vanskene mine er selektive? Hva vet vel du om d? Har DU konsentrasjonsvansker kanskje? Vet du hvordan det ER å ha kons.vansker? Man kan faktisk klare konsentrere seg i noen øyeblikk, og andre ikke. Når så du meg forresten svare på ALT i et langt innlegg? FØR jeg ble gravid kanskje??? Da må du tenke deg liiiittegrann om, og finne frem de små grå, og saumfarte alt du vet om kons.vansker. Jeg ser ingen motpart som har rett her jeg, men jeg fikk med meg en motpart som hadde SPØRSMÅL jeg ikke hadde svart på, det ble jeg jo konfrontert med i et etterkommende innlegg fra mosegrisen, der hun etterlyste et svar. Men aldri på et påstand eller argument der motparten hadde rett. Så nå må du ta deg i nakken og se hva du anklager folk for, før du anklager dem og kommer med påstander om hvem som har rett eller ikke, og for ikke å snakke å påstå at noen har selektive kons.vansker.
babygullz <3 vilde Skrevet 28. april 2008 #33 Skrevet 28. april 2008 men du bærkorg, du er vel kanskje world wide webs svar på doktor du? som kan utifra det noen skriver, bedømme hvorvidt personens konsetrasjonsvansker er selektive eller ikke. Det må jeg si er veldig imponerende, da du hverken vet noe som helst om hvilkenj diagnose denne personen har, hvilke medisiner personen bruker/har brukt, men kun klarer å komme til den konklusjon og bedømmelse, utifra usaklige diskusjoner på en side som BiM. Kanskje du kan bli trollmann? Eller den nye Klara Klar? Jeg har bare ett ord; WOW!
trinebeate Skrevet 28. april 2008 #35 Skrevet 28. april 2008 Er det ikke slitsomt å være på kant med alle babygullz? Du skriker jo til alle her inne og kaller folk stygge ting i stadighet! Ryker uklar med sjefen og sikkert mange andre også.
Ikkelektuell Skrevet 28. april 2008 Forfatter #36 Skrevet 28. april 2008 Er du ferdig med å svare meg nå? Sikker? Jeg ser at du unnlater å svare på relevante deler av innlegg som dreier seg om uheldige bivirkninger av melanotan, og konsentrerer deg om å svare på ting som du kan skrape sammen en slags argumentasjon mot. Det ser ut til at konsentrasjonsvanskene dine stort sett slår ut når det passer for deg. Hvis det er slik at jeg tar feil, så beklager jeg selvfølgelig det. Uansett er det uheldig at du helt ukritisk anbefaler folk å bruke stoffer som du ikke har nok kunnskap om. Jeg vil f.eks. tro at du med dine konsentrasjonsvansker ikke har lest særlig mange forskningsrapporter om emnet, og at du derfor baserer de bastante uttalelsene dine på hva som skjer med deg og noen du kjenner i bole(!)- og kroppsbyggermiljøer. Vage hint om at det "forskes på det av studenter" ved et eller annet sykehus er heller ikke spesielt holdbart. Tatt i betraktning at stoffet faktisk er ulovlig så virker du ekstremt lite gjennomtenkt i uttalelsene dine. Du minner meg om folk som påstår at hasjbruk ikke medfører uønskede bivirkninger, "for jeg og vennene mine har aldri opplevd noen".
Supha Skrevet 28. april 2008 #37 Skrevet 28. april 2008 Det er farlig å leve...ingen har enda overlevd...
Ikkelektuell Skrevet 28. april 2008 Forfatter #38 Skrevet 28. april 2008 Hva har det med saken å gjøre, Supha?
Patetica fåkksi Skrevet 28. april 2008 #39 Skrevet 28. april 2008 Jeg ER en Barbie, ikke bare en wannabe, hallo.
Supha Skrevet 28. april 2008 #40 Skrevet 28. april 2008 Bærbjørg Skrålevik: Du minner meg om folk som påstår at hasjbruk ikke medfører uønskede bivirkninger, "for jeg og vennene mine har aldri opplevd noen". Hva har minnene dine med saken å gjøre?
mosegrisen Skrevet 28. april 2008 #41 Skrevet 28. april 2008 Hehehehehehehehehehehe Ænd dizz nidz nåww førder eksplanæisjen:)
Jodasåneidaså Skrevet 28. april 2008 #42 Skrevet 28. april 2008 Hei, Nepha: Hvis du virkelig er født i 1976, vil jeg råde deg til å vurdere et søksmål mot en eller annen passende instans. Prøv begrunnelsen "manglende livsutbytte hittil", for du fremstår ikke akkurat som særlig moden eller nevneverdig utviklet sånn rent intellektuelt.
Supha Skrevet 28. april 2008 #43 Skrevet 28. april 2008 Hvis du virkelig har så digre mugger synes jeg du skal saksøke foreldrene dine. Må jo være tungt å bære på. Så tungt at hjernen ikke er koblet til verken kjeften eller fingrene.
Jodasåneidaså Skrevet 28. april 2008 #44 Skrevet 28. april 2008 Mhm. (Jeg tror disse "fornærmelsene" dine ville hatt LITT mer snert om de faktisk inneholdt et snev av logikk, pus.)
Supha Skrevet 28. april 2008 #45 Skrevet 28. april 2008 Det kom fra rette hølet! Så innleggene dine er full av snert og logisk innsikt? Bærer preg av sannhet og lynskarp intelligens?
Ikkelektuell Skrevet 28. april 2008 Forfatter #46 Skrevet 28. april 2008 Når de setter opp timeplanen din på spesialskolen så bør du be om å få noen timer med anatomi, Suppa.
Supha Skrevet 28. april 2008 #48 Skrevet 28. april 2008 Hærverk kråkeskrik: Stemmer det.. du går jo i parallklassen min ) Husket deg ikke vettu for du hoppet jo av etter første semester.
Ikkelektuell Skrevet 28. april 2008 Forfatter #49 Skrevet 28. april 2008 Hva har minnene dine med saken å gjøre? Supha De var et eksempel på såkallt saklige argumenter som man også finner i diskusjonen om melanotan. Noe mer du lurte på?
Supha Skrevet 28. april 2008 #50 Skrevet 28. april 2008 Nei ikke egentlig. Søker svar andre steder enn hos de som dumpet spesialskole. Men ellers takk.. Ha en strålende kveld
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå