Gå til innhold

Hvor gammel var deres barn når de begynte å le?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Min lille jente lo første gang i går.Hun er 4,5 mnd.(1,5 korrigert)

Lurer på hvordan hun ligger ann i forhold til alder.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

tror han var 3 mnd eller eldre =)

Skrevet

Tror det er vanlig jeg :-) Mine to eldste var ca 3,5 mnd og litt over 4 mnd og det stemte med venninners barn. Mini var derimot veldig tidlig ute, han lo skikkelig da han var litt over 1,5 mnd, fikk helt sjokk vi, trodde ikke en så liten baby kunne le.

Skrevet

Samme som din ca:) Hun er 1 mnd prematur. En fantastisk herlig lyd!

Skrevet

Så bra! hadde ikke ventet det enda siden hun er født 3 mnd for tidligt.

Skrevet

3 måneder var snuppa mi da hun lo for første gang. Hun er nå snart 4 måneder og ler stadig mer hver dag. Kjempegøy :-D

Skrevet

Mi var 2,5-3 mnd da jeg hørte det første latter-hikstet! :) Arti!

Skrevet

Snuppa vår var nesten 4mnd gammel, og da lo ho av meg og kusina vår, når vi skulle prøve å fylle på et ferjekort, det var kaos i bilen og plutselig lo ho, da kan du tenke deg at vi gapskratta!! Det er den eneste gangen hun har ledd til meg, men ler til pappaen sin hver dag. Begynner sikkert og le til meg om noen uker, sånn var det og med smilingen, smilte til pappaen sin 14 dager før hun begynte å smile til meg

 

Skrevet

Min er naa 3,5 mnd og han har ledd en god stund. Kanskje han var 2-2,5 mnd...Huff, jeg skulle ha vaert flinkere til aa skrevet opp ting... Han smilte hvertfall fòr han var en maaned.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...