solei Skrevet 12. februar 2009 #1 Skrevet 12. februar 2009 Amor amor? Amor amor temptation? Amor amor eau fraiche? Jeg vil ha en lett som lukter litt mildt. Elsker musk og fersken.
Anonym bruker Skrevet 12. februar 2009 #2 Skrevet 12. februar 2009 jeg bruker amor smor sunshine, det er sommerutg. for en stund tilbake. Den lukter veldig friskt og fruktig, men ikke for søt eller "fjortiss" minner altså ikke om britney eller paris! Er voksen men leken og ung på same tid. Jeg elsker den! Hvis jeg skal ha litt mer musk lukt bruker jeg å ta på litt av deo'n til amboeren min (sånn deostick) under armene og litt ekstra av parfymen, det lukter faktisk herlig;) Har nemlig ikke funnet den perfekte kveldslukten, så jeg må eksperimentere litt frem til jeg finner en pafyme som passer kvelden.
Anonym bruker Skrevet 12. februar 2009 #3 Skrevet 12. februar 2009 Ikke funnet en parfyme som passer kvelden? Bruker du flere forskjellige parfymer i løpet av en dag?
Anonym bruker Skrevet 12. februar 2009 #4 Skrevet 12. februar 2009 amor amor lukter helt nydelig mmmm utdrag av beskrivelse: A sparkling, velvety soft fruity floral fragrance Passionate, impulsive & sensualit Notes of Mandarin, Black Currant, Melati Blossom, Lily Of The Valley Blended with White Musk, Grey Amber Perfect for daytime & special occasion
Anonym bruker Skrevet 12. februar 2009 #5 Skrevet 12. februar 2009 Med kvelds parfyme mener hun nok en som hun bruker når hun skal på fest eller uteliv. Trodde du virkelig at hun skulle vaske av seg parfymen hun hadde og ta på en annen forde kl var paser 20000 hjemme. Umulig å missforstå spør du meg men enkelte må jo kverulere på alt
Anonym bruker Skrevet 12. februar 2009 #6 Skrevet 12. februar 2009 helt riktig 11:53;) Nei jeg bruker ikke å ta rundvask hver kveld kl 20:00 for så å ta på meg ny parfyme, mente selvsagt en "fest" og spesielle anledninger parfyme:) Noen som har tips på en slik parfyme? er svak for naomi, den gullfargede, men vil utvide luktspekteret mitt litt;) hilsen første annie
solei Skrevet 12. februar 2009 Forfatter #7 Skrevet 12. februar 2009 Den virker veldig god men er den sterk? Jeg har migrene så den kan ikke være for tung. Men tåler fint dufter av musk og mandarin-fersken. Ingen parfymeri haer jeg bor så får ikke prøvd den.
solei Skrevet 12. februar 2009 Forfatter #8 Skrevet 12. februar 2009 Hvilken deo har samboeren din da som lukter musk?
Anonym bruker Skrevet 12. februar 2009 #9 Skrevet 12. februar 2009 han har en fra apoteket, for sensitiv hud;) Den lukter litt mann, men ikke veldig sterkt. Passer meget bra med amor parymen min:D
Anonym bruker Skrevet 12. februar 2009 #10 Skrevet 12. februar 2009 Den er ikke sånn "tung kveldsparfyme" om det er det du tenker på.
solei Skrevet 12. februar 2009 Forfatter #11 Skrevet 12. februar 2009 Den må være lett så jeg ikke får migrene. Det står at amor amor eau fraishe er en litt lettere utgave. Noen som har den??
CaMeLiA ♥ er mamma til to ♥ Skrevet 12. februar 2009 #12 Skrevet 12. februar 2009 synes egentlig at alle de forskjellige typene lukter veldig forskjellig, men liker best den vanlige og tentation selv. ingen av de er spesielt tunge og passer fint til dagbruk. jeg får litt vondt i hodet av skikkelig tunge parfymer, men har ikke fått det av noen av disse.eau fraiche har jeg ikke hatt. men husker jeg synes den var god. men den selges ikke her lengre, det var sommer utgaven for 2 år siden, i fjor var det sunshine, som fremdeles er i salg så vidt jeg vet. de lukter heller ikke likt. fant eau fraiche her: http://eu.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=50862&goChar=A#DETAIL den er så vidt jeg husker ganske frisk og lett, noe som også står beskrevet her.
solei Skrevet 12. februar 2009 Forfatter #13 Skrevet 12. februar 2009 Takk for infoen. må finne meg et parfymeri og prøve de.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå